Szukam koncepcji na wydzielenie powierzchni w firmie


podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Szukam koncepcji na wydzielenie powierzchni w firmie

Postautor: podrygalapawel » 24 maja 2016, 13:08

Witam. Mam duże pomieszczenie biurowe bez ścianek działowych. Z tej powierzchni muszę wydzielić kilka pomieszczeń oraz stanowiska pracy dla pracowników. Jedyny pomysł, który przychodzi mi na myśl to ścianki zrobione z karton gipsu. Lecz takie rozwiązanie nie jest za bardzo eleganckie i wizualnie bardzo pomniejsza powierzchnię biura.

podobne tematy:

Nowoczesny i przestronny wygląd lokalu biurowego

Każdy poznał maksymę: jak cię widzą tak cię piszą, tak, więc trzeba mieć to na uwadze na etapie planowania wyglądu posiadanego biura. Drugie ważne powiedzenie: reklama jest dźwignią handlu również pasuje do określenia charakteru naszego lokalu.


dźwigi towarowe - producent Wiele ludzi z pewnością zna te porzekadła, ale nie wykorzystuje ich mądrości. Wystrój lokalu biurowego jest naszą wizytówką. To po zabudowach meblowych oraz wyglądzie wnętrz nasi klienci będą nas na wstępie oceniać. Pierwsze wrażenie jesteśmy w stanie zrobić tylko raz i nie jesteśmy w stanie go powtórzyć, a, więc warto zadbać o wykończenie posiadanego lokalu firmowego już na etapie projektowym. Równie kluczową kwestią jest bezpieczeństwo lokalu biurowego. W tym miejscu powinno się wybrać dobry system alarmowy oraz kamery monitoringu. Alarm w firmie będzie zabezpieczał nasze mienie podczas naszej nieobecności w lokalu. Natomiast kamery przemysłowe umożliwią nam nadzorowanie pracy naszych pracowników.


Zarówno projekt systemy zabezpieczeń: system monitoringu i alarm oraz meble biurowe powinny być przygotowane przed rozpoczęciem robót wykończeniowych. Stosując takie podejście, unikniemy przykrych niespodzianek oraz zbędnego kłucia w ścianach.


Mając już szkic zagospodarowania biura w zabudowy biurowe, lady do recepcji oraz kamery przemysłowe powiązane z systemem alarmowym trzeba przejść do robót wykończeniowych. Ważną sprawą jest dobór rzetelnego wykonawcy oraz właściwych mebli biurowych. Zabudowy meblowe, które są wykorzystywane w lokalach usługowych powinny charakteryzować się ergonomią. Wydajność osób zatrudnionych jest kluczowym elementem w każdej firmie. Czym jest ona wyższa, tym są niższe koszty zatrudnienia, a co się z tym wiąże wyższy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli pracowniczych dość ważnym aspektem jest kolorystyka biura oraz myśl przewodnia, która będzie nadawała tonu profilowi działalności przedsiębiorstwa. Inne meble biurowe powinny zostać zastosowane w firmie z branży IT, która tworzy strony WWW, a jeszcze inne w kancelarii rachunkowej. W pierwszym przypadku lada w recepcji może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze rachunkowym lub kancelarii prawnej - lada powinna cechować się delikatnym charakterem o nucie klasycznej.


Reasumują projekt wizualny firmy powinna być tożsama z jej charakterem działalności. Aranżacje wnętrz oraz meble gabinetowe powinny podkreślać charakter działalności. podejście do wystroju wnętrza sprawi, iż wizytujący naszą firmę klienci od samego wejścia poczują charakter firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, iż dostaną usługę na wysokim poziomie.

maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:43

Poszukuje pomysłu na wydzielenie powierzchni w firmie

Postautor: maxkolonko » 24 maja 2016, 13:27

Cześć. Nie słyszałeś o meblowych ściankach szklanych: http://jfm-furniture.pl/meblowe-scianki-szklane ? Jest to rozwiązanie dedykowane do takich pomieszczeń biurowych jak twoje. Ich podstawowym celem jest tworzenie pomieszczeń i nowoczesnych przegród między stanowiskami pracy. Dodatkową zaletą jest możliwość ich złożenia w razie potrzeb. Jak codziennie nie potrzebujesz sali konferencyjnej to możesz tak zamontować ścianki szklane żeby w razie potrzeby wydzielały wyznaczony obszar w biurze. Codziennie w tym miejscu mogą być miejsca pracy dla Twoich pracowników. Poniżej masz przykład tego systemu: Obrazek

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość