Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?


adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?

Postautor: adriansola » 20 wrz 2016, 13:18

Dzień dobry państwu. Mam pytanie dotyczące pozycjonowania strony WWW w wyszukiwarce. Prowadzę niewielki biznes związany z obróbką CNC. I mam ochotę zainwestować trochę w promocje swojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu witryny na frazy lokalne. Podaje link do posiadanej strony, żeby ułatwić analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Będę wdzięczny za wypowiedź ludzi, którzy są znawcami tematu. Jestem zainteresowany pozycjonowaniem strony na lokalne hasła w Warszawie i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:

Ciekawy i ergonomiczny wygląd biura

Każdy zna maksymę: jak cię widzą w taki sposób cię opisują, dlatego należy mieć to na uwadze w trakcie projektowania wyglądu posiadanego biura. Inne istotne porzekadło: reklama jest dźwignią handlu także wkomponowuje się do określenia charakteru naszego biura.


dźwigi towarowe - producent Sporo osób doskonale zna te przysłowia, mimo to nie wykorzystuje ich mądrości. Postrzeganie lokalu biurowego jest naszą wizytówką. To po meblach pracowniczych oraz wyglądzie wnętrz nasi klienci będą nas na wstępie oceniać. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i nie da się go powtórzyć, a, więc trzeba zadbać o wystrój posiadanego lokalu firmowego już na etapie przygotowywania projektów. Także istotną rzeczą jest bezpieczeństwo lokalu biurowego. W tym miejscu powinno się wybrać dobry system alarmowy oraz kamery przemysłowe. System alarmowy w firmie będzie chronił posiadane mienie w czasie naszej nieobecności w firmie. Natomiast kamery monitoringu umożliwią nam nadzór nad pracą naszych pracowników.


Zarówno schemat systemy zabezpieczeń: kamery , alarm oraz meble biurowe winny być przygotowane przed wykonaniem prac wykończeniowych. Stosując takie podejście, zaoszczędzimy sobie niemiłych niespodzianek oraz zbędnego kłucia w ścianach.


Posiadając już szkic zagospodarowania biura w meble pracownicze, lady do recepcji oraz kamery monitoringu zintegrowane z systemem alarmowym trzeba przejść do prac wykończeniowych. Istotną rzeczą jest dobór rzetelnego fachowca oraz odpowiednich mebli pracowniczych. Meble biurowe, które są wykorzystywane w lokalach usługowych muszą odznaczać się ergonomią. Wydajność pracowników jest kluczowym elementem w każdej firmie. Czym jest ona wyższa, tym są niższe koszty zatrudnienia, a co się z tym wiąże wyższy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli pracowniczych dość ważnym elementem jest kolorystyka lokalu oraz myśl przewodnia, która będzie podkreślała profil działalności firmy. Inne meble gabinetowe powinny być zamontowane w firmie informatycznej, która buduje strony WWW, a jeszcze inne w kancelarii rachunkowej. W pierwszym przypadku lada w recepcji może być futurystyczna. Natomiast w biurze rachunkowym lub kancelarii prawnej - lada powinna cechować się delikatnym charakterem o nucie klasycznej.


Reasumują projekt wizualny firmy powinna być zgodna z jej charakterem działalności. Wystrój wnętrz oraz meble gabinetowe winny podkreślać charakter funkcjonowania firmy. podejście do wystroju wnętrza sprawi, że odwiedzający naszą firmę klienci od samego progu poczują charakter firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, że otrzymają usługę na wysokim poziomie.

maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:43

Pozycjonowanie na lokalne słowa kluczowe czy jest dobrym pomysłem?

Postautor: maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:45

Cześć. Po pierwsze masz dobrze zrobioną i zoptymalizowaną stronę WWW. Wiec z pozycjonowaniem jej w Internecie nie powinno być najmniejszych kłopotów. Tak, więc powinieneś śmiało szukać firmy, która będzie robiła dla ciebie pozycjonowanie. Natomiast jak chodzi o wybór fraz to są 2 szkoły. Zwolennicy pierwszej uważają, iż lepiej pozycjonować frazy globalne. Faktem jest, iż generują większy ruch na stronę. Natomiast czy są one lepszym wyborem. W twoim przypadku - nie. Nie szukasz klientów z drugiego krańca kraju. Dlatego jak najbardziej szedłbym ku lokalnemu pozycjonowaniu. Za takim rozwiązaniem również przemawia cena za usługę. Będzie ona znacznie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość