Sklep z tkaninami dzieciecymi


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Sklep z tkaninami dzieciecymi

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:44

Czy sklep, który oferuje tkani dla dzieci to intratny pomysł na biznes?

Właśnie ten wpis ma pokazać, że każdy biznes właściwie zaplanowany jest w stanie przynieść zysk jego właścicielom. Na samym początku powinno się uświadomić fakt, iż sklep internetowy powinien być rozszerzeniem sklepu stacjonarnego, który oferuje podobny towar. W opisywanym przez nas przypadku są to osłony na kaloryfer . A, więc odradzam opieranie biznesu wyłącznie o handel w Internecie. Wiele czytelników zada pytanie, czemu mam taką opinię na ten temat?

Postaram się to wyjaśnić na przykładzie biuro rachunkowe radom. Na początku powinniśmy określić miesięczne koszty prowadzenia tego typu sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w początkowych 2 latach przedsiębiorca może odprowadzać preferencyjną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak istotna pozycja w bilansie zysków i strat. Inaczej już to wygląda po upływie 2 lat od założenia firmy. Podstawowa składka ZUS to rząd 1100 zł miesięcznie.

Następny koszt przy tylko samym sklepie internetowym z tkaninami dziecięcymi to jego reklama w wyszukiwarce internetowej. Umyślnie już pominąłem zaprojektowanie samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy wydatek i jesteśmy wstanie go pominąć w miesięcznym bilansie kosztów. Nawiązując do reklamy strony w Internecie. Trzeba wybrać frazy do pozycjonowania. Przykładowo dla osłony na kaloryfer koszt miesięczny to rząd od 150 do 220 zł. Tego typu haseł powinniśmy wybrać kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za ten sposób promocji sklepu internetowego wydamy około 2000 zł miesięcznie. Do tego należy doliczyć pozostałe koszty związane z promocją. Należą do nich między innymi marketing szeptany, itp. Efekty pozycjonowania sklepu na słowo kluczowe: biuro rachunkowe radom nie pojawią się z dnia na dzień. Tak więc w pierwszej fazie trzeba pomyśleć o alternatywnym kanale dystrybucji oferowanych tkanin dziecięcych. Przydatne może być Allegro lub podobne serwisy aukcyjne. Natomiast wystawienie oferty związane jest dodatkowymi kosztami i to nie małymi. Koszt za wystawienie pojedynczego towaru oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko uzależnione jest od zaznaczonych opcji promocji. Więc każdy samodzielnie jest w stanie sobie to policzyć i odpowiedzieć na pytanie czy jest to rentowne.

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość