Jak jesteśmy w stanie zareklamować tego rodzaju produkty?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Jak jesteśmy w stanie zareklamować tego rodzaju produkty?

Postautor: henryk1965 » 09 cze 2016, 12:58

Cześć, czytałem dużo wypowiedzi dotyczących promocji stron w Internecie. Większość przedstawionych metod jest bardzo skuteczna. Kłopot pojawia się w momencie, kiedy produkt jest bardzo niszowy i rzadko poszukiwany przez konsumentów. Tak właśnie jest z platformami dla osób niepełnosprawnych https://jagody-acai.com.pl/2022/07/25/trening-personalny-rzeszow-jak-wyselekcjonowac-fachowca-ktory-wybierze-cwiczenia-pod-moje-wymagania , na które zapotrzebowanie jest znikome. Najczęściej są one kupowane przez instytucje użyteczności publicznej. Lecz tu z kolei pojawia się problem z zamówieniami publicznymi. Natomiast my jesteśmy zainteresowani rynkiem prywatnym: kliniki, itp. Na dzień dzisiejszy puszczamy reklamy w radiu, ale odzew jest bardzo mały. Czy posiadacie jakieś pomysły, w jaki sposób jesteśmy w stanie zdobyć potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:

Klimatyczny i bezpieczny wygląd lokalu biurowego

Każdy zna maksymę: jak cię widzą tak cię piszą, tak, więc należy mieć to na uwadze podczas planowania wizerunku naszego biura. Kolejne ważne porzekadło: reklama jest dźwignią sprzedaży także pasuje do określenia charakteru naszej firmy.


dźwigi towarowe - producent Dużo osób na pewno zna te porzekadła, lecz nie wykorzystuje ich przesłania. Wystrój firmy jest naszą wizytówką. To po zabudowach meblowych a, także wyglądzie wnętrz potencjalni klienci będą nas na wstępie oceniać. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i nie jesteśmy w stanie go powtórzyć, tak, więc warto zadbać o aranżację naszego lokalu firmowego już na etapie przygotowywania projektów. Równie kluczową rzeczą jest bezpieczeństwo naszej firmy. W tym miejscu powinno się wybrać właściwy system alarmowy a, także kamery monitoringu. System alarmowy w biurze będzie chronił nasze mienie podczas naszej nieobecności w lokalu. Natomiast kamery przemysłowe umożliwią nam nadzór nad pracą naszych pracowników.


Zarówno schemat zabezpieczeń: kamery , alarm a, także meble do biura winny być przygotowane przed wykonaniem prac wykończeniowych. Stosując takie podejście, zaoszczędzimy sobie niemiłych niespodzianek a, także zbędnego kłucia w ścianach.


Posiadając już schemat zagospodarowania biura w zabudowy gabinetowe, lady do recepcji a, także kamery przemysłowe powiązane z systemem alarmowym trzeba przejść do prac wykończeniowych. Istotną rzeczą jest wybranie rzetelnego fachowca a, także właściwych mebli do biura. Meble pracownicze, które są stosowane w lokalach usługowych powinny odznaczać się ergonomią. Efektywność osób zatrudnionych jest kluczowym elementem w każdym biurze. Czym jest ona lepsza, tym są niższe koszty zatrudnienia, a co się z tym wiąże wyższy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli gabinetowych dość ważnym elementem jest kolorystyka lokalu a, także koncepcja przewodnia, która będzie podkreślała profil działalności firmy. Inne meble pracownicze powinny zostać zamontowane w firmie z branży IT, która tworzy strony WWW, a jeszcze inne w kancelarii rachunkowej. W pierwszym przypadku lada recepcyjna może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze rachunkowym lub kancelarii prawnej - lada powinna cechować się spokojnym charakterem o nucie klasycznej.


Reasumują projekt wizualny firmy powinna być tożsama z jej charakterem działalności. Aranżacje wnętrz a, także meble gabinetowe winny uwypuklać charakter działalności. Tego rodzaju podejście do aranżacji wnętrza spowoduje, że wizytujący nas klienci od samego progu poczują klimat firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, że dostaną usługę na wysokim poziomie.

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

W jaki sposób można reklamować tego rodzaju produkty?

Postautor: krzysiekfila » 09 cze 2016, 13:06

Witaj. Faktycznie z tego rodzaju produktami jest problem. Od lat zarabiam na reklamie stron w wyszukiwarkach i do tej pory nie miałem okazji promować platform dla osób niepełnosprawnych. To świadczy o małej wielkości tego rynku. Sugeruję większość środków wydać na reklamę w Internecie. Dla was najlepsze będzie pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce na frazę: platforma dla osób niepełnosprawnych oraz pokrewne. Także poświęciłbym pieniądze na marketing szeptany. Promocję w radiu bym całkowicie odpuścił. Od dłuższego okresu nie daje już efektu.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość