W jaki sposób promować skutecznie stronę na taką frazę?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

W jaki sposób promować skutecznie stronę na taką frazę?

Postautor: mariusznowak » 20 lip 2016, 11:37

Cześć. Zaczynam swoją przygodę z pozycjonowaniem i chciałbym poradzić się was w paru kwestiach. Pierwsza z nich to wycena fraz do pozycjonowania. Jak wyceniacie tego typu frazę: Möbel im Fitnessstudio - czy używanie jakiś programów, które wspomagają wycenę? Kolejne pytanie jest związane z czasem jaki jest konieczny na wypozycjonowanie tego typu fraz w wyszukiwarce. Najważniejsze pytanie wiąże się z odnośnikami. W Internecie wiele pisze się o szkodliwym działaniem linków. W jaki sposób odróżnić linki dobrej jakości, od tych które mogą nam potencjalnie zaszkodzić. Czy są jakieś skrypty, które są w stanie wspomóc analizę?

podobne tematy:

Przyjazny i bezpieczny wygląd lokalu biurowego

Każdy poznał maksymę: jak cię widzą tak cię opisują, dlatego trzeba mieć to na uwadze podczas planowania wyglądu naszego biura. Inne istotne porzekadło: reklama jest dźwignią handlu idealnie pasuje do określenia charakteru naszego biura.


dźwigi towarowe - producent Sporo osób doskonale zna te porzekadła, lecz nie korzysta z ich mądrości. Wystrój firmy jest naszą wizytówką. To po meblach gabinetowych a, także wystroju pomieszczeń biurowych potencjalni kontrahenci będą nas na początku oceniać. Pierwsze wrażenie jesteśmy w stanie zrobić tylko raz i nie jesteśmy w stanie go powtórzyć, tak, więc trzeba zadbać o wystrój posiadanego lokalu biurowego już na etapie przygotowywania projektów. Też ważną kwestią jest bezpieczeństwo naszej firmy. W tym miejscu trzeba wybrać dobry system alarmowy a, także kamery przemysłowe. System alarmowy w firmie będzie chronił nasze mienie podczas naszej nieobecności w firmie. Natomiast kamery przemysłowe umożliwią nam nadzór nad pracą zatrudnionych ludzi.


Zarówno schemat systemy zabezpieczeń: kamery , alarm a, także meble pracownicze powinny być wykonane przed zleceniem robót wykończeniowych. Dzięki temu, zaoszczędzimy sobie niemiłych niespodzianek a, także zbędnego kłucia w ścianach.


Posiadając już szkic zagospodarowania lokalu biurowego w zabudowy pracownicze, lady do recepcji a, także kamery przemysłowe zintegrowane z systemem alarmowym trzeba przejść do robót wykończeniowych. Kluczową sprawą jest dobór rzetelnego fachowca a, także właściwych mebli pracowniczych. Meble pracownicze, które są wykorzystywane w lokalach usługowych muszą charakteryzować się ergonomią. Wydajność pracy jest kluczowym elementem w każdym biurze. Czym jest ona wyższa, tym są niższe koszty zatrudnienia, a co się z tym wiąże wyższy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli biurowych dość istotnym elementem jest kolorystyka lokalu a, także koncepcja przewodnia, która będzie podkreślała profil działalności przedsiębiorstwa. Inne meble gabinetowe powinny zostać zastosowane w firmie informatycznej, która tworzy strony internetowe, a jeszcze inne w kancelarii rachunkowej. W pierwszym przypadku lada w recepcji może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze rachunkowym lub kancelarii prawnej - lada powinna cechować się spokojnym charakterem o klasycznych kształtach.


Reasumują aranżacja firmy powinna być zgodna z jej profilem działalności. Dekoracje wnętrz a, także meble gabinetowe powinny uwypuklać charakter funkcjonowania firmy. Takie podejście do aranżacji wnętrza sprawi, że odwiedzający nas kontrahenci od samego progu poczują charakter firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, że dostaną usługę na wysokim poziomie.

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Jak promować skutecznie stronę na takie słowa kluczowe?

Postautor: podrygalapawel » 20 lip 2016, 11:50

Witam młodego pozycjonera. Jak chodzi o wycenę haseł do pozycjonowania to rzecz nie jest taka oczywista. Nie ma aplikacji, które zrobi to za ciebie. Jakiś czas temu obowiązywała zasada, że cena frazy to 10% prognozowanego, miesięcznego budżetu z kampanii płatnej w wyszukiwarce. Natomiast na dzień dzisiejszy bym nie używał tej metody. Można się bardzo na tym przejechać. Dużo słów kluczowych jest bardzo mocno pozycjonowanych, które według tej reguły powinny być bardzo tanie. Jedyne co mogę ci doradzić to analiza linków konkurencji oraz doświadczenie. Musisz wiedzieć jak wiele będziesz potrzebował na to swojego czasu aby hasło znalazło się w pierwszej 10 wyników. Jak chodzi o czas, który jest potrzebny na wypozycjonowanie danych haseł to trzeba przyjąć od dwóch miesięcy do roku czasu. Wszystko jest zależne od rodzaju fraz. Łatwiejsze będą szybciej w pierwszej 10 wyników. Natomiast te bardzo oblegane pięły się do góry bardzo wolno. Jeżeli chodzi o wartościowe odnośniki to jest prosta zasada. Warto je tworzyć z miejsc, gdzie pozostali ich nie dodają masowo. Więc jak widzisz stronę gdzie mało linków wychodzi to należy tam dodać swój link.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość