Co jest powodem, że moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Co jest powodem, że moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Witam kolegów i koleżanki. Mam spory kłopot z moją stroną WWW. Od pewnego okresu systematycznie spada w wynikach wyszukiwań na słowo kluczowe stomatolog Radom. Moja strona działa nieprzerwanie od wielu lat w Internecie. Oczywiście raz na parę lat jest modernizowana i uzupełniana o nowe zakładki. Jaki czas temu na słowo kluczowe stomatolog Radom była na początku wyników. Na dzień dzisiejszy coraz niżej. Jak tak dalej pójdzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą setką rezultatów wyszukiwarki. Co mogę zrobić aby poprawić obecną sytuację. Nie będę ukrywał, że wraz ze spadkiem pozycji, malej również ilość klientów w gabinecie.

podobne tematy:

Nowoczesny i ergonomiczny wygląd lokalu biurowego

Każdy zna frazes: jak cię spostrzegają tak cię opisują, tak, więc warto mieć to na uwadze w trakcie planowania wyglądu posiadanego biura. Następne istotne powiedzenie: promocja jest dźwignią handlu również pasuje do określenia charakteru naszego lokalu.


dźwigi towarowe - producent Dużo ludzi na pewno zna te przysłowia, mimo to nie wykorzystuje ich przesłania. Postrzeganie lokalu biurowego jest naszą wizytówką. To po meblach pracowniczych oraz wyglądzie wnętrz nasi kontrahenci będą nas na początku oceniać. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i nie da się go powtórzyć, dlatego warto zadbać o wykończenie naszego lokalu firmowego już na etapie przygotowywania projektów. Także ważną rzeczą jest bezpieczeństwo naszej firmy. W tym miejscu powinno się wybrać dobry system alarmowy oraz kamery monitoringu. Alarm w biurze będzie zabezpieczał nasze mienie w czasie naszej nieobecności w lokalu. Natomiast kamery przemysłowe umożliwią nam nadzorowanie pracy zatrudnionych ludzi.


Zarówno schemat systemy zabezpieczeń: kamery i alarm oraz meble do biura winny być przygotowane przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. Stosując takie podejście, zaoszczędzimy sobie niemiłych niespodzianek oraz zbędnego kłucia w ścianach.


Posiadając już szkic zagospodarowania lokalu biurowego w meble biurowe, lady recepcyjne oraz kamery przemysłowe powiązane z systemem alarmowym trzeba przejść do prac wykończeniowych. Ważną sprawą jest znalezienie rzetelnego fachowca oraz właściwych mebli biurowych. Meble pracownicze, które są stosowane w lokalach usługowych powinny odznaczać się ergonomią. Efektywność pracy jest bardzo ważnym elementem w każdej firmie. Czym wydajność jest lepsza, tym są mniejsze koszty zatrudnienia, a co za tym idzie pokaźniejszy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli biurowych dość ważnym aspektem jest kolorystyka lokalu oraz koncepcja przewodnia, która będzie nadawała tonu profilowi działalności firmy. Inne meble gabinetowe powinny być zastosowane w firmie z branży IT, która projektuje strony WWW, a jeszcze inne w biurze rachunkowym. W pierwszym przypadku lada recepcyjna może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze rachunkowym lub kancelarii prawnej - lada winna cechować się delikatnym charakterem o nucie klasycznej.


Podsumowując projekt wizualny firmy winna być zgodna z jej charakterem działalności. Dekoracje wnętrz oraz meble gabinetowe winny podkreślać charakter funkcjonowania firmy. Takie podejście do aranżacji wnętrza sprawi, że odwiedzający nas kontrahenci od samego wejścia poczują klimat firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, że dostaną usługę na najwyższym poziomie.

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Co jest przyczyną, że moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:01

Cześć. Odpowiedź na twój problem jest bardzo prosta. Nie promujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była wysoko w wynikach. Również posiadałeś do niej jakieś linki. Były one leciwe i dawały wielką moc stronie internetowej. Stąd wysokie pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich straciłeś - stąd te spadki. Konkurencja pozyskuje linki do swoich stron i poprze to pną się do góry. Ich działania powodują, że ty spadasz w wynikach wyszukiwań. Powinieneś jak najprędzej zacząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po paru miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz też próbować samodzielnie pozycjonować swoją stronę, lecz tu trzeba mieć wiele wolnego czasu i wiedzę co zrobić aby pozycje rosły. Obecnie można szybko zaszkodzić swojej domenie przez niewiedzę.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość