Jak inne firmy to robią?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak inne firmy to robią?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:17

Dzień dobry, mam firmę która zajmuje się instalacją anten satelitarnych w stolicy i jej okolicach. Jakiś czas temu zmieniłem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie kwestia w jaki sposób inne firmy na słowo kluczowe instalacje antenowe Warszawa są na pierwszej stronie wyników? Czytałem o pozycjonowaniu strony internetowej, ale sporo ludzi pisze iż najważniejsza jest treść na stronie. Natomiast tworzenie sztucznych linków może wpłynąć negatywnie na moją stronę WWW. Tak, więc dodałem swoją stronę wyłącznie do kilku najmocniejszych katalogów oraz stworzyłem profil na FB. Ale nie można znaleźć mojej strony w wyszukiwarce. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:

Unikalny i ergonomiczny wygląd firmy

Każdy zna maksymę: jak cię widzą w taki sposób cię piszą, tak, więc trzeba mieć to na uwadze na etapie projektowania wizerunku naszego biura. Następne ważne porzekadło: promocja jest dźwignią sprzedaży także wkomponowuje się do określenia charakteru naszego biura.


dźwigi towarowe - producent Dużo osób na pewno zna te przysłowia, lecz nie korzysta z ich mądrości. Wygląd firmy jest naszą wizytówką. To po meblach gabinetowych oraz wystroju wnętrz nasi kontrahenci będą nas na wstępie oceniać. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i nie da się go powtórzyć, dlatego trzeba zadbać o wystrój posiadanego lokalu biurowego już na etapie przygotowywania projektów. Także istotną kwestią jest zabezpieczenie lokalu biurowego. W tym miejscu należy wybrać odpowiedni system alarmowy oraz kamery przemysłowe. Alarm w firmie będzie chronił posiadane mienie w czasie naszej nieobecności w lokalu. Natomiast kamery przemysłowe umożliwią nam nadzorowanie pracy zatrudnionych ludzi.


Zarówno projekt systemy zabezpieczeń: system monitoringu i alarm oraz meble pracownicze powinny być zrobione przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. Dzięki temu, zaoszczędzimy sobie niemiłych niespodzianek oraz zbędnego kłucia w ścianach.


Posiadając już szkic zagospodarowania lokalu biurowego w zabudowy biurowe, lady recepcyjne oraz kamery przemysłowe zintegrowane z systemem alarmowym należy przejść do prac wykończeniowych. Kluczową rzeczą jest znalezienie rzetelnego wykonawcy oraz właściwych mebli biurowych. Meble gabinetowe, które są wykorzystywane w lokalach usługowych powinny charakteryzować się ergonomią. Efektywność osób zatrudnionych jest kluczowym elementem w każdej firmie. Czym wydajność jest lepsza, tym są niższe koszty pracy, a co za tym idzie wyższy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli gabinetowych dość ważnym elementem jest kolorystyka biura oraz myśl przewodnia, która będzie podkreślała profil działalności przedsiębiorstwa. Inne meble pracownicze powinny być zamontowane w firmie z branży IT, która buduje strony internetowe, a jeszcze inne w kancelarii rachunkowej. W pierwszym przypadku lada recepcyjna może być futurystyczna. Natomiast w biurze obrachunkowym lub kancelarii prawnej - lada powinna cechować się spokojnym charakterem o klasycznych kształtach.


Reasumują projekt wizualny firmy powinna być zgodna z jej profilem działalności. Aranżacje wnętrz oraz meble biurowe powinny podkreślać charakter działalności. podejście do aranżacji wnętrza spowoduje, że odwiedzający naszą firmę kontrahenci od samego wejścia poczują charakter firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, że otrzymają usługę na wysokim poziomie.

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak inne firmy to robią?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Dzień dobry. Po pierwsze wyszukiwarka nie jest odpowiednim źródłem wiedzy na temat pozycjonowania strony. Jest w nim sporo nieprawdziwych informacji, niż tych które będą dla ciebie pomocne. Większość ludzi pozyskuje wiedzę w trakcie testów. Nikt nie podzieli się sposobami, które są skuteczne i dają duże zyski dla agencji SEO. Tak, więc będzie Ci trudno samemu to zrobić. Na pewno samą treścią nie wypozycjonujesz strony. Kilka linków - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli konkurencja posiada ich setki. Dlatego musisz zacząć ich tworzyć znacznie więcej. Jest sporo stron gdzie jesteś w stanie umieścić linka do swojej strony za darmo. Zacznij od serwisów branżowych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość