Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Cześć. Zastanawiam się nad wejściem ze swoimi meblami na niemiecki rynek. Mam już niemieckojęzyczną stronę WWW i pora zastanowić się nad reklamą w tamtejszej wyszukiwarce. Mam kilka wątpliwości związanych z tym zagadnieniem. Pierwsze z nich czy problemem będzie wypromować stronę internetową na frazy tego typu: Konferenzmöbel oraz im zbliżone? Jaki okres potrzebuje firma pozycjonująca na osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najważniejsza sprawa, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tą formę promocji? Nie chcę wydać więcej niż powinienem, lecz z drugiej strony nie szukam oferty agencji SEO która nie będzie potrafiła wypozycjonować mojej strony. Będę wdzięczny za radę od osób, które siedzą w tym temacie.

podobne tematy:

Ciekawy i przestronny wygląd firmy

Każdy poznał maksymę: jak cię widzą tak cię opisują, tak, więc należy mieć to na uwadze w trakcie projektowania wizerunku posiadanego biura. Drugie ważne porzekadło: promocja jest dźwignią sprzedaży także wkomponowuje się do określenia charakteru naszego lokalu.


dźwigi towarowe - producent Dużo ludzi na pewno zna te przysłowia, ale nie korzysta z ich mądrości. Postrzeganie firmy jest naszą wizytówką. To po zabudowach meblowych oraz wystroju wnętrz potencjalni klienci będą nas na początku oceniać. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i nie można go powtórzyć, dlatego należy zadbać o wykończenie naszego lokalu biurowego już na etapie projektowym. Także istotną kwestią jest zabezpieczenie lokalu biurowego. W tym miejscu należy wybrać odpowiedni system alarmowy oraz kamery przemysłowe. System alarmowy w firmie będzie zabezpieczał posiadane mienie w czasie naszej nieobecności w firmie. Natomiast kamery przemysłowe umożliwią nam nadzorowanie pracy zatrudnionych ludzi.


Zarówno schemat systemy zabezpieczeń: kamery i alarm oraz meble do biura winny być przygotowane przed rozpoczęciem robót wykończeniowych. Dzięki temu, unikniemy niemiłych niespodzianek oraz zbędnego kłucia w ścianach.


Mając już projekt zagospodarowania biura w zabudowy biurowe, lady recepcyjne oraz kamery przemysłowe zintegrowane z systemem alarmowym można przejść do robót wykończeniowych. Kluczową rzeczą jest wybranie rzetelnego fachowca oraz odpowiednich mebli gabinetowych. Meble gabinetowe, które są wykorzystywane w lokalach usługowych muszą odznaczać się ergonomią. Efektywność osób zatrudnionych jest kluczowym elementem w każdym biurze. Czym jest ona wyższa, tym są mniejsze koszty pracy, a co się z tym wiąże wyższy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli biurowych dość istotnym elementem jest kolorystyka lokalu oraz myśl przewodnia, która będzie podkreślała profil działalności przedsiębiorstwa. Inne meble pracownicze powinny zostać zamontowane w firmie z branży IT, która buduje strony WWW, a jeszcze inne w kancelarii rachunkowej. W pierwszym przypadku lada recepcyjna może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze obrachunkowym lub kancelarii prawnej - lada powinna cechować się spokojnym charakterem o klasycznych kształtach.


Podsumowując aranżacja firmy powinna być tożsama z jej charakterem działalności. Aranżacje wnętrz oraz meble biurowe winny uwypuklać charakter funkcjonowania firmy. podejście do aranżacji wnętrza spowoduje, iż odwiedzający nas klienci od samego progu poczują charakter firmy i będą mieli pewność, iż dostaną usługę na wysokim poziomie.

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Cześć. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz promować strony internetowej. Takich osób, wbrew pozorom jest wiele i uważają, że po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jak chodzi o czas, który będzie niezbędny aby wypromować domenę na tego rodzaju hasła: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 6 miesięcy poczekać. Wszystko zależy od umiejętności firmy, która zajmie się promocją strony. W tej branży pośpiech tylko szkodzi. Jak chodzi o trudność to są to niełatwe frazy. Ale można je wypozycjonować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek rzędu paru tysięcy zł miesięcznie. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości