Dlaczego strona mojej konkurencji jest na lepszych pozycjach niż moja?


podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Dlaczego strona mojej konkurencji jest na lepszych pozycjach niż moja?

Postautor: podrygalapawel » 09 cze 2016, 13:14

Dzień dobry, od pewnego czasu pozycjonuje swoją stronę na hasło: dekarz Kielce. Początkowo strona ładnie pięła się do góry, aż zatrzymała się na drugiej podstronie wyników wyszukiwarki. Pozyskuje regularnie odnośniki do swojej strony. Również ilość treści i podstron u mnie jest porównywalna z witrynami WWW na pierwszej stronie. Ale od 2 miesięcy moja strona WWW nie ruszyła się o jedno miejsce ku górze. Zaobserwowałem, że inne firmy dodają swoje strony do takich baz: https://turystyka4you.pl/2022/06/22/leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem-warszawa-jakiego-wyselekcjonowac-stomatologa-aby-odbylo-sie-milo-rowniez-bez-strachu - czy to jest pomocne w uzyskaniu zamierzonych pozycji? Przecież jest tam dużo innych linków wychodzących. Moim zdaniem takie linki mają małą wartość dla docelowej strony?

podobne tematy:

Klimatyczny i ergonomiczny wygląd biura

Każdy zna frazes: jak cię widzą tak cię opisują, dlatego warto mieć to na uwadze na etapie planowania wyglądu naszego biura. Inne ważne powiedzenie: promocja jest dźwignią handlu również wkomponowuje się do określenia charakteru naszej firmy.


dźwigi towarowe - producent Wiele ludzi doskonale zna te porzekadła, mimo to nie korzysta z ich mądrości. Postrzeganie firmy jest naszą wizytówką. To po zabudowach meblowych oraz wystroju wnętrz potencjalni kontrahenci będą nas na wstępie oceniać. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz i nie można go powtórzyć, tak, więc trzeba zadbać o wykończenie posiadanego lokalu biurowego już na etapie projektowym. Też istotną rzeczą jest bezpieczeństwo naszej firmy. W tym miejscu trzeba wybrać odpowiedni system alarmowy oraz kamery przemysłowe. Alarm w biurze będzie zabezpieczał posiadane mienie podczas naszej nieobecności w lokalu. Natomiast kamery monitoringu umożliwią nam nadzorowanie pracy naszych pracowników.


Zarówno projekt zabezpieczeń: kamery , alarm oraz meble biurowe powinny być wykonane przed zleceniem prac wykończeniowych. Stosując takie podejście, zaoszczędzimy sobie przykrych niespodzianek oraz niepotrzebnego kłucia w ścianach.


Posiadając już schemat zagospodarowania biura w zabudowy pracownicze, lady recepcyjne oraz kamery monitoringu powiązane z systemem alarmowym można przejść do prac wykończeniowych. Ważną rzeczą jest znalezienie rzetelnego wykonawcy oraz właściwych mebli do biura. Meble gabinetowe, które są wykorzystywane w lokalach usługowych powinny odznaczać się ergonomią. Wydajność pracy jest kluczowym elementem w każdym biurze. Czym jest ona lepsza, tym są niższe koszty pracy, a co się z tym wiąże większy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli pracowniczych dość istotnym elementem jest kolorystyka lokalu oraz myśl przewodnia, która będzie podkreślała profil działalności przedsiębiorstwa. Inne meble gabinetowe powinny zostać zastosowane w firmie z branży IT, która tworzy strony WWW, a jeszcze inne w biurze rachunkowym. W pierwszym przypadku lada w recepcji może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze rachunkowym lub kancelarii prawnej - lada winna cechować się delikatnym charakterem o nucie klasycznej.


Reasumują aranżacja firmy winna być tożsama z jej charakterem działalności. Aranżacje wnętrz oraz meble biurowe powinny uwypuklać charakter działalności. Takie podejście do aranżacji wnętrza spowoduje, że odwiedzający nas kontrahenci od samego wejścia poczują charakter firmy i zostaną uświadczeni w przekonaniu, że otrzymają usługę na najwyższym poziomie.

henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Dlaczego witryna internetowa mojej konkurencji jest na lepszych pozycjach niż moja?

Postautor: henryk1965 » 09 cze 2016, 13:17

Dzień dobry. Z tego co mówisz to nie robisz tego samego co konkurencyjne strony WWW z twojej branży. Możesz budować dziennie wiele odnośników, które będą niewidoczne dla wyszukiwarki. Odmienna sprawa to jakość tworzonych odnośników. Skąd je pozyskujesz? Jeśli są to jakieś stare katalogi lub blogi niskiej jakości to tylko sobie zaszkodzisz. Mówiłeś też, że pozostałe firmy dodają odnośniki do portali branżowych. Ty tego nie czynisz i jest to spory błąd. Tego rodzaju linki są przydatne. Choćby aby zdywersyfikować profil odnośników do docelowej domeny. Bez linka do pozycjonowanej witryny nie wiele mogę powiedzieć.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości