Dziwne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce


krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Dziwne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Witam, mam pewien problem z promowaną przez mnie stroną internetową. Od pewnego czasu obserwuje jej dziwne zachowanie. Jest ona promowana na wiele haseł w wyszukiwarce. Natomiast od jakiegoś czasu jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na samej górze wyników, a kolejnego dnia o dwadzieścia pozycji niżej. Do strony nieustannie tworze linki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Dlatego nie mam pojęcia co jestem w stanie z tym zrobić. Dla innych słów kluczowych nie mam takiego problemu. Również nie przebudowywałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:

Ciekawy i ergonomiczny wygląd lokalu biurowego

Każdy poznał maksymę: jak cię spostrzegają tak cię piszą, dlatego trzeba mieć to na uwadze podczas projektowania wizerunku naszej firmy. Inne ważne porzekadło: promocja jest dźwignią handlu też pasuje do określenia charakteru naszego lokalu.


dźwigi towarowe - producent Dużo ludzi z pewnością zna te przysłowia, mimo to nie wykorzystuje ich mądrości. Postrzeganie firmy jest naszą wizytówką. To po meblach gabinetowych oraz wyglądzie pomieszczeń biurowych nasi kontrahenci będą nas na początku oceniać. Pierwsze wrażenie jesteśmy w stanie zrobić tylko raz i nie można go powtórzyć, tak, więc trzeba zadbać o wystrój posiadanego lokalu firmowego już na etapie przygotowywania projektów. Także istotną rzeczą jest zabezpieczenie lokalu biurowego. W tym miejscu trzeba wybrać właściwy system alarmowy oraz kamery przemysłowe. Alarm w firmie będzie chronił nasze mienie podczas naszej nieobecności w lokalu. Natomiast kamery przemysłowe umożliwią nam nadzorowanie pracy naszych pracowników.


Zarówno projekt zabezpieczeń: system monitoringu i alarm oraz meble biurowe winny być przygotowane przed zleceniem robót wykończeniowych. Stosując takie podejście, zaoszczędzimy sobie niemiłych niespodzianek oraz zbędnego kłucia w ścianach.


Mając już szkic zagospodarowania lokalu biurowego w meble pracownicze, lady recepcyjne oraz kamery przemysłowe zintegrowane z systemem alarmowym można przejść do robót wykończeniowych. Kluczową rzeczą jest dobór rzetelnego wykonawcy oraz odpowiednich mebli gabinetowych. Zabudowy meblowe, które są stosowane w lokalach usługowych powinny charakteryzować się ergonomią. Wydajność pracowników jest bardzo ważnym elementem w każdej firmie. Czym wydajność jest lepsza, tym są mniejsze koszty zatrudnienia, a co za tym idzie wyższy zysk dla właściciela firmy. Oprócz właściwości ergonomicznych mebli biurowych dość istotnym elementem jest kolorystyka lokalu oraz koncepcja przewodnia, która będzie nadawała tonu profilowi działalności przedsiębiorstwa. Inne meble biurowe powinny być zastosowane w firmie z branży IT, która projektuje strony internetowe, a jeszcze inne w biurze rachunkowym. W pierwszym przypadku lada w recepcji może mieć elementy innowacyjne. Natomiast w biurze obrachunkowym lub kancelarii prawnej - lada winna cechować się delikatnym charakterem o klasycznych kształtach.


Podsumowując projekt wizualny firmy winna być zgodna z jej profilem działalności. Wystrój wnętrz oraz meble biurowe winny podkreślać charakter funkcjonowania firmy. Tego rodzaju podejście do wystroju wnętrza spowoduje, iż odwiedzający nas kontrahenci od samego wejścia poczują charakter firmy i będą mieli pewność, iż dostaną usługę na najwyższym poziomie.

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Niecodzienne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:06

Cześć. Cieszę się, że podałeś adres domeny i frazę, z którą masz problem. Będzie prościej coś poradzić. Po pierwsze tworzysz odnośniki do strony, lecz nie wiem czy spostrzegłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną dziwnego zachowania strony. Stare linki posiadają o wiele większą moc niż nowo utworzone. Pozycje domeny mogą również skakać z prostej przyczynny. Algorytm raz uwzględnia nieistniejące odnośniki, a raz nie. Jak chcesz ustabilizować pozycję to skup się na tworzeniu bardziej trwałych odnośników. Wraz z jego wiekiem wzrasta jego moc. Tak, więc tego rodzaju linki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Kolejny aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni też tworzyć dużą liczbę linków, co przekłada się na nieustanne zmiany w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość